Benefietconcert: ‘Help, de taart staat in brand!’


Op zondag 9 maart 2025 speelt Fanfare Toeterdonk samen met haar instaporkest ToeterJonk een kindervoorstelling over draakje Driess.

Tijdens de voorstelling ontdekt Driessje Draak zijn talenten.
Iederéén heeft talenten! Het zit als het ware in je genen, de bouwblokken van ons lichaam. Je moet je talenten alleen ontdekken en verder ontwikkelen.

Maar soms programmeert de natuur een foutje in die genen. Zoals bij een polycystische nierziekte die veroorzaakt wordt door een genmutatie die in een familie wordt doorgegeven. Net zoals bij onze saxofoniste Marian en haar papa, onze dirigent, Simon. Onze vertoning zal daarom niet zomaar een voorstelling zijn, maar een benefietconcert t.v.v. het ADPKD-fonds UZ Leuven van prof. dr. D. Mekahli.

De benefietvoorstelling ‘Help! De taart staat in brand!” van Toeterdonk gaat door op zondag 9 maart 2025 om 15u in aula Pieter de Somer te Leuven. De opbrengst gaat integraal naar het ADPKD Fonds van het UZ Leuven.

Wij hopen u daar te zien zodat we samen een steentje kunnen bijdragen aan het onderzoek naar de onderliggende mechanismen van de ziekte op celniveau. En zeker niet onbelangrijk, om u en uw bengels te laten genieten van een hartverwarmend verhaal over een lieve draak en zijn vriendinnetje Bertha Bever. Dit allemaal ondersteund door tekst, muziek en beeld.

Tot dan!

Over het ADPKD fonds:
ADPKD Fonds


Help! De taart staat in brand!

15.00

Benefietconcert t.v.v. ADPKD-fonds UZ Leuven Prof. dr. D. Mekahli Voorstelling 9 maart 2025 om 15u – Pieter De Somer Aula Leuven Standaard ticket: € 15,00 (+ € 1,00 servicekost) Kind 4-12 jaar: € 10,00 (+ € 0,95 servicekost) Kind 0-3 jaar: € 0,00 De opbrengst gaat integraal naar het ADPKD Fonds.

Met de steun en medewerking van: