🎷 Toeterdonk Be-Haacht 🎶
Fanfare Toeterdonk nodigt je van harte uit op haar Nieuwjaarsconcert op 3 en 4 januari 2026 in GC Den Breughel te Haacht. Dit jaar nemen we je mee op een muzikale wandeling langs de mooiste plekjes van Haacht,
onder het thema “ Toeterdonk Be-Haacht ”.

✨Samen met HAGOK, de Haachtse geschied- en oudheidkundige kring, brengen we een sfeervol programma, verrijkt met prachtige beelden van onze gemeente. Als kers op de taart verwelkomen we Nele Tiebout als gastsoliste op saxofoon. Een muzikale belevenis om niet te missen!
✨ In het tweede deel van het concert krijg je een exclusieve sneak peek van wat er te wachten staat tijdens het 15-jarig jubileum van Fanfare Toeterdonk. Verwacht verrassingen, plannen en feestelijke vooruitzichten!
🕗 Concerturen
- Avondvoorstelling zaterdag 3 januari 2025 om 20u00
- Matineevoorstelling zondag 4 januari 2025 om 14u45
🎟️ Tickets
- €16 per persoon
- €8 voor jongeren onder 18 jaar
Kom het nieuwe jaar feestelijk inzetten met muziek, sfeer en een vleugje Haachtse trots.
We kijken ernaar uit je te verwelkomen!
Bestel nu je tickets!
Online ticketverkoop sluit enkele uren voor aanvang van het evenement. Indien er nog tickets beschikbaar zijn aan de kassa informeren wij u de dag zelf via onze sociale media.

Fanfare Toeterdonk dankt haar sponsors








